Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TEZ TOUR“

Analitikas (-ė)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TEZ TOUR“

Darbo pobūdis

  • Vidinių duomenų apie pardavimų dinamiką analizė;
  • analitinių ataskaitų rengimas, rekomendacijų komandos nariams teikimas;
  • pardavimų planų rengimas, rezultatų vertinimas;
  • produktų asortimento ir pardavimų analizė;
  • parduodamų produktų rentabilumo ir pelningumo analizė, kainodaros formavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis (tiksliųjų mokslų) išsilavinimas;
  • puikus programų, skirtų didelių masyvų duomenų apdorojimui (Excel, Tableau ir pan.), išmanymas;
  • produktų kainų apskaičiavimo principų ir metodų išmanymas;
  • geros lietuvių, anglų ir rusų kalbos žinios;
  • kritinis mąstymas, gebėjimas suprasti priežastinius ryšius, kurti logines grandines;
  • metodiškumas, gebėjimas sudėtingus dalykus paaiškinti suprantama kalba;
  • aukštas savi-organizacijos lygis;
  • ne mažesnė nei 2 metų analitinio darbo patirtis;
  • vadovaujamo darbo patirtis - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • visas socialines garantijas;
  • lengvatas asmeninėms kelionėms;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

TEZ TOUR LIETUVA priklauso tarptautinei TEZ TOUR kompanijai, kuri per metus poilsiui į užsienio kraštus išskraidina net 2 mln. turistų. Tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, savo veiklą pradėjęs 1994 m., šiandien vienija net 28 tarptautines kompanijas.
Ilgametė patirtis dirbant su didžiuliais turistų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas, patikimiausios skrydžių kompanijos ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia TEZ TOUR pasiūlyti itin plačias poilsio pasirinkimo galimybes.
informacija apie UAB „TEZ TOUR“
1518 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1181 €
25% uždirba 1181-1387 €
25% uždirba 1387-1769 €
25% uždirba nuo 1769 €