DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

ANALITIKAS (-Ė)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

Tavo kasdieninė misija:

  • analizuoti būdus bei metodus įgalinančius kuo tiksliau nustatyti nedeklaruojančius ar neteisėtai energiją vartojančius klientus;
  • organizuoti ir vykdyti klientų objektų reitingavimo modelio įgyvendinimą bei tobulinimą;
  • sudaryti apskaitos prietaisų rekonstrukcijų iškėlimo biudžetą, vykdyti biudžeto kontrolę, organizuoti ir spręsti klausimus susijusius su apskaitų rekonstrukcijomis;
  • dalyvauti Bendrovės vykdomoje veikloje, projektuose, skirtuose efektyviam energijos nuostolių valdymui;
  • savo kompetencijos ribose, dalyvauti kitų Bendrovės padalinių inicijuotuose projektuose;
  • dalyvauti rengiant norminius aktus, reglamentuojančius energijos nuostolių tinkle apskaičiavimą, valdymą.

Reikalavimai

Mūsų prioritetas, kad Tu:

  • turėtum tiksliųjų mokslų aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;
  • turėtum gerus analitinius įgūdžius informacijai surinkti, analizuoti, apibendrinti ir pateikti išvadas bei rekomendacijas;
  • turėtum puikius MS Excel (PowerPivot, PowerQuery, VBA) gebėjimus;
  • turėtum gerus organizavimo, koordinavimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Būtų puiku, jei:

  • turėtum ne mažesnę nei vienerių metų darbo patirtį energetikos srityje;
  • būtum iniciatyvus;
  • turėtum patirties klientų aptarnavimo srityje;
  • turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje;
  • karjeros galimybes ,,Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • galimybę realizuoti idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • rezultatais paremtą motyvacinę sistemą;
  • draugišką profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti.

Savo veikloje, siekdami kasdien būti geresniais savo klientams, vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, vertiname atsakingus, savarankiškus ir į rezultatą orientuotus darbuotojus.

Mes Tave kviečiame į savo komandą!

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.

#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!