Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „LITGRID“

Analitikas (-ė)

1700-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie Rinkos operacijų ir paslaugų planavimo skyriaus kviečiame prisijungti analitiką (-ę).

  • Lietuvos energetikos sistemos darbo planavimas ir duomenų analizė;
  • Lietuvos energetikos sistemos balanso, elektros energijos perdavimo bei mainų su kaimyninių šalių energetikos sistemomis planavimas ir apskaitos vykdymas.
  • elektros energetikos sistemos balansavimo ir perdavimo paslaugų duomenų kokybės užtikrinimas ir teikimas rinkos dalyviams bei kitų valstybių operatoriams;
  • darbas su duomenų mainų informacinėmis sistemomis, duomenų mainų optimizavimas ir efektyvinimas;
  • kurti ir įgyvendinti elektros rinkos ir perdavimo paslaugų planavimo ir apskaitos procesus.
  • bendradarbiavimas su Baltijos, Šiaurės ir Kontinentinės Europos Šalių perdavimo sistemų operatorių komandomis kuriant ir įgyvendinant bendras energetikos sistemos balansavimo ir elektros rinkos paslaugų teikimo taisykles.
  • atstovauti Bendrovę tarptautinėse darbo grupėse elektros rinkos operacijų vystymo bei paslaugų plėtros klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas energetikos, ekonomikos arba fundamentaliųjų mokslų srityse (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
  • darbo patirtis elektros energetikos srityje ar duomenų analizės srityse (būtų privalumas);
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, ypač MS Excel;
  • labai geros anglų kalbos žinios;
  • orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • geri bendravimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Puikias darbo sąlygas, galimybę derinti darbą, studijas, laisvalaikį;
  • lankstų darbo laiką (slenkantis darbo grafikas, 5 dienos per savaitę), galimybę derinti darbą iš namų ir ofiso;
  • galimybę tapti analitiku ekspertu;
  • mokymosi ir tobulėjimo galimybę profesionalų komandoje vienoje iš svarbiausių energetikos srities įmonių Lietuvoje;
  • įgyti tarptautinės patirties prisidedant prie inovatyvių paslaugų kūrimo, dalyvaujant tarptautiniuose projektuose;
  • sveikatos draudimą (po išbandymo laikotarpio);
  • darbo užmokestį nuo 1700 EUR (su mokesčiais) iki 1900 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Atlyginimas

1700-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei. Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!
informacija apie AB „LITGRID“
337
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.