AB „LITGRID“

Analitikas (-ė)

2000-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie Rinkos operacijų ir paslaugų planavimo skyriaus kviečiame prisijungti analitiką (-ę) Vilniuje.

Darbo aprašymas:

  • tarpsisteminių linijų skerspjūvių ir šių skerspjūvių tarpsisteminių linijų balansų skaičiavimas;
  • darbas su IT sistemų plėtra: procesų kūrimas, specifikavimas, analizė, testavimo scenarijų derinimas, rengimas bei testavimas;
  • apskaitos procesų rengimas ruošiantis sinchronizacijai su Kontinentinės Europos tinklais;
  • rengimas, derinimas su tinklo naudotojais elektros energijos perdavimo paslaugos sutarčių, jų priedų, susijusių su elektros apskaitų įrengimu ir suteiktų paslaugų skaičiavimais projektus, sutarčių administravimas;
  • darbas su IT sistemų plėtra: procesų specifikavimas, analizė, testavimo scenarijų derinimas, rengimas bei testavimas;
  • automatizuotų procesų kūrimas ir testavimas;
  • komunikavimas ir bendravimas su rinkos dalyviais bei suinteresuotomis šalimis;
  • atstovavimas bendrovę tarptautinėse ENTSO E, regioninėse darbo grupėse.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas inžinerijos, finansų, apskaitos, matematikos, fundamentaliųjų mokslų srityse;
  • labai geros MS Excel žinios;
  • labai geros anglų kalbos žinios - B2 (žodžiu ir raštu);
  • darbo patirtis duomenų srityje būtų didelis privalumas.

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • darbo užmokestis nuo 2000 EUR iki 2300 EUR (su mokesčiais) ir finansinis skatinimas pagal Litgrid AB vidinę tvarką, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: .

Atlyginimas

2000-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga.
informacija apie AB „LITGRID“
408
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.