Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Volfas Engelman“

Analitiko asistentas (-ė)

Kaunas - AB „Volfas Engelman“

Darbo pobūdis

Jei Nori:
Planuoti, analizuoti įmonės pardavimus, akcijų poreikį, vertinti rezultatus;
Optimizuoti produktų galiojimą pagal klientus;
Rengti trumpalaikių pardavimų prognozes;
Aktyviai dalyvauti įmonės gyvenime?

Reikalavimai darbuotojui

Ar tu:
Pasižymi analitiniu mąstymu ir kruopštumu;
Esi iniciatyvus (-i), savarankiškas (-a), gebi dirbti komandoje;
Aktyvus (-i), sąžiningas (-a) greitai orientuojiesi;
Komunikabilus (-i) ir atsakingas (-);
Orientuotas (-a) į tikslą ir nori mokytis ir tobulėti.
Turi analitinio darbo patirties?-puiku, tai būtų privalumas!

Moki:
Susikalbi angliškai, gebi atsakyti į laiškus;
Puikiai išmanai MS Excel!

Turi:
Auštąjį, aukštesnįjį išsilavinimą (pageidautina vadyba, ekonomika, finansai, matematika)

Pasiruošęs (-usi):
Prisijungti prie komandos ir kartu siekti ambicingų tikslų, nebijoti iššūkių, norėti ir gebėti kartu kurti ir įgyvendinti naujas idėjas!

Susidomėjai?
Siųsk savo cv: su prierašu “Analitikas”
Iki š.m. balandžio 7 d.
Informuosime tik pasirinktus kandidatus

Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie įmonės procesų tobulinimo.
Veikia skatinimo sistema (puikūs dalykai prie algos:))

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.
informacija apie AB „Volfas Engelman“
2993 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
295
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2230 €
25% uždirba 2230-2579 €
25% uždirba 2579-3338 €
25% uždirba nuo 3338 €