Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

Analitinių sistemų jaunesnysis (-ioji) programuotojas (-a)

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS

Oracle duomenų bazės programavimas;
Analitinių sistemų įgyvendinimas (Data Warehouse, ETL, Business Intelligence);
Darbas su užsakovais;
Sistemos testavimas.

REIKALAVIMAI

Ne mažiau nei vienerių metų patirtis programuojant su ORACLE technologija;
Patirtis atliekant duomenų analizę;
Patirtis įgyvendinant duomenų saugyklas (Data Warehouse) arba veiklos analitikos sprendimus (Business Intelligence);
Domėjimasis AI/ML technologijomis.

ĮMONĖ SIŪLO

Nuolatines mokymosi ir sertifikavimo galimybes;
Sveikatos draudimą;
Neformalią aplinką ir lankstų darbo grafiką;
Galimybes praktiškai susipažinti su pažangiomis Business Intelligence, AI, ML technologijomis.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
HR factory

HR factory

Mūsų klientas – BINAR SOLUTIONS, duomenų analizės sprendimų ekspertinė komanda. Turinti daugiau nei 12 metų patirties įgyvendinant kompleksinius informacijos analizės, duomenų integravimo ir didelių duomenų kiekių integravimo, konsolidavimo projektus. Taikanti veiklos analizės metodus bei duomenų valdymo sprendimus valstybinėse institucijose, bankuose ir draudimo bendrovėse, stambiose energetikos įmonėse, mokesčius administruojančiose institucijose.