Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
MV GROUP

ANALYST

1100-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - MV GROUP

Job description

 • Main objective – effective, convenient, timely and quality oriented delivery of various reports & tasks set out by senior analysts and CFO of the group companies
 • Seeking development and improvement of various financial & operating reports
 • Being a reliable business partner by providing valuable support for senior analysts, as well as different functions in our organization
 • Looking for ways to unify, standardize and automate whatever what get‘s in your way

Requirements

 • Some experience in the field of analytics (financial, business, data, etc.)
 • University degree (preference for economics, finance, business management, statistics, mathematics)
 • Communication skills: listening and understanding business needs, ability to express your views & ideas
 • Other musts: advanced in Excel & English, proactive, self-reliant & results driven personality

Why us?

 • You‘ll become a part of a growing international FMCG group, with activities in several fast-moving business sectors
 • You‘ll be able to make a difference by providing reports & insights to different functions in our organization
 • You‘ll be able to create your own rules on how you do things
 • You‘ll work in a magnificent new spot in Vilnius – Paupys district
 • Anything specific that motivates you? Let‘s talk

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MV GROUP

MV GROUP – one of the largest corporate groups in the Baltic States, uniting successful long-standing companies and factories that nurture Lithuanian beverage production traditions. The group is involved in four business sectors: production (Stumbras, Alita, Anykščių Vynas, Gubernija), distribution (Mineraliniai Vandenys, MV Latvia, MV Eesti, MV Poland), retail (Bottlery, Nespresso) and logistics (MV GROUP Logistics).

Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais.
Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis.
Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as).
Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus.
Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje www.ada.lt) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami bendruoju Bendrovės el. pašto adresu.
See all ads of this company (5)

You also might be interested in: