UAB „Dycode“

Android(JAVA) programuotojas

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Dycode“

Darbo pobūdis

Ieškome iniciatyvaus, kūrybiško programuotojo android programos kurti ir vystyti.

Tu mums svarbus nes:
  • Kursi ir vystyti dabartinę bei būsimas Android programos versijas;
  • Įgyvendinsi programos vartotojo aplinką;

  • Padėsi kurti programą, kurią verslui naudos tūkstančiai vartotojų;

Reikalavimai darbuotojui

Metai ar daugiau programavimo patirties dirbant su Java;
  • Patirtis kuriant Android aplikacijas;
  • Stiprūs problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžiai;

Privalumai:
Anglų kalba;
patirtis su REST API naudojimu;
patirtis su Docker;
patirtis su GitHub;
patirtis su Jenkins;
patirtis dirbant su didelių apimčių projektais;
populiarių įrankių, bibliotekų žinojimas (Realm, Firebase, Crashlytics, Dagger, Conductor ir t.t.).

Įmonė siūlo

  • lankstų darbo grafiką;
  • pageidaujamą darbui skirtą kompiuterinę ir programinę įrangą;
  • geriausius patyrusių programuotojų-kolegų patarimus ir mokymus;
  • šaunią komandą, smagias pramogas su kolektyvu :)

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas

Įmonė plečianti savo veiklą ieško:
informacija apie UAB „Dycode“
1375 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.