Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Karalienės Mortos mokykla“

Anglų kalbos mokytoja/-s (7-9 kl.)

1250-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Karalienės Mortos mokykla“

Darbo pobūdis

Mokyti anglų kalbos 7-9 klasės mokinius.
Darbas pilnu etatu.

Reikalavimai

Laukiame ir norime, kad prie mūsų komandos prisijungtų:

  • entuziastingas, kūrybiškas, lankstus, drąsus;
  • patyręs ir turintis reikiamą kvalifikaciją darbui su vaikais anglų kalbos mokytojas;
  • mylintis vaikus ir mokytojo darbą;
  • norintis būti pokyčio dalimi Lietuvos švietimo sistemoje mokytojas, kuris pritaria, kad:
  • vaiko ir mokytojo santykis turi būti grįstas abipuse pagarba;
  • KAIP mokyti ne mažiau svarbu nei KO mokyti;
  • mokytis turime visą gyvenimą;
  • ugdydami jaunąją kartą keičiame Lietuvą;
  • itin svarbu gebėti kritiškai mąstyti, įvairiapusiškai analizuoti ir vertinti situaciją, kiekvienu klausimu pasirinkti protingą poziciją.

Mes jums siūlome

  • Darbą su 7-9 klasių mokiniais, taikant inovatyviausius ugdymo metodus bei priemones;
  • Neeilinę patirtį vienoje moderniausių Lietuvos mokyklų;
  • Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą ir tobulėjimą vidinėje „Mokytojų Akademijoje“;
  • Kūrybišką, modernią ir atvirą naujovėms aplinką, visas reikiamas ugdymo priemones;
  • Entuziastingą, draugišką komandą.

Atlyginimas

1250-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas atlyginimas skaičiuojamas pilnu etatu, 36 val./sav., dirbančiam mokytojui.

Mokykla, į kurią vaikai nori eiti. Norime ne tik išmokyti, bet ir įskiepyti vaikams norą mokytis visą gyvenimą. Noras mokytis ir tobulėti yra užkoduotas kiekvieno DNR grandinėje, tad mūsų užduotis - skatinti šį norą ir kurti tokią aplinką, į kurią vaikas norėtų grįžti kiekvieną dieną.
informacija apie UAB „Karalienės Mortos mokykla“
1692 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
156
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1239 €
25% uždirba 1239-1664 €
25% uždirba 1664-1950 €
25% uždirba nuo 1950 €