Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB kalbų mokykla „Lingus“

Anglų kalbos mokytojas (-a)

500-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB kalbų mokykla „Lingus“

Darbo pobūdis

Kviečiame į draugišką modernių mokytojų komandą. Tikime, kad mokymasis gali ir turi būti įdomus ir efektyvus, o mokytojai charizmatiški bei siekiantys tikslo. Tad jeigu turite panašią viziją, norime su jumis susipažinti. Siūlome darbą anglų kalbos mokytoju patikimoje ir sparčiai augančioje kompanijoje; visapusišką kolegų pagalbą; sąžiningą finansinį atlygį bei galimybę augti.
Be abejonės, mums reikalingos nepriekaištingos anglų kalbos žinios.
Ieškome šių sričių mokytojų:
‐ suaugusiųjų (bendrinė ir dalykinė kalba)
‐ vaikų ir paauglių;

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

‐ Turite aukštąjį anglų filologijos išsilavinimą arba esate anglų kalbos ekspertas (C1–C2 lygio) ir turite mokymų patirties;
‐ Žinote kaip įdomiai ir aiškiai pateikti informaciją;
‐ Galite pradėti darbus nuo kovo mėn.

Mūsų pasiūlymas Jums

Apmokysime bei suteiksime visą metodinę pagalbą. Suderinsime patogų grafiką ir krūvį bei suteiksime galimybę dirbti su įvairaus amžiaus ir lygio grupėmis, individualais. Atlyginimas priklauso nuo norimo darbo krūvio. Ieškome tiek mokytojų, norinčių dirbti pilnu etatu, tiek ir mažiau, po kelias pamokas per savaitę.

Atlyginimas

500-1500 €/mėn. į rankas
MB kalbų mokykla „Lingus“

MB kalbų mokykla „Lingus“

Lingus - tai moderni kalbų mokykla. Lingus mokykloje dirba tik kvalifikuoti ir patyrę specialistai. Mes siekiame, kad kalbų mokymosi procesas būtų įdomus bei maksimaliai efektyvus. Jūs visuomet esate laukiamas mūsų mokykloje, nesvarbu – ar tik pradedate mokytis kalbos, ar patyręs žinovas, norintis pagilinti savo žinias. Mes esame tam, kad padėtume Jums pakeisti savo ateitį!
informacija apie MB kalbų mokykla „Lingus“
3
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2020 m.