Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Next karta"
More about company »

Ankstyvojo ugdymo centro administratorė (-ius)

600–700 Eur
Vilnius - VšĮ "Next karta"

Darbo pobūdis

Ugdymo centro kasdienių darbų koordinavimas;
Bendravimas su naujais bei esamais klientais tiesiogiai, telefonu ir el. paštu;
Sutarčių sudarymas su klientais;
Klientų duomenų bazės pildymas;
Mokėjimų koordinavimas;
Skolų administravimas;
Įstaigos dokumentų rengimas, registravimas, paskirstymas bei archyvavimas pagal dokumentų rengimo ir raštvedybos taisykles;
Internetinės svetainės, Facebook, Instagram administravimas
Pagalba vadovams kasdienėje veikloje
Priemonių palaikymas, užsakymas, pirkimas.
Darbo grafikas slenkantis :
I-V 9:00 - 18:00/ 10:00-19:00
Galimybė dirbti 1-ą arba 2 šeštadienius per mėn. 9-18 val. vietoj penktadienio

Privalumai:
Ikimokyklinio ugdymo išmanymas;
Administravimo/vadovavimo darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje

Reikalavimai

Mylėti vaikus!
Nuoširdus noras bendrauti su tėveliais ir vaikais;
Puikios lietuvių ir rusų kalbų žinios (gebėjimas skaityti ir suprasti literatūrą rusų kalba);
Kompiuterinis raštingumas, puikios darbo su MS Office programomis įgūdžiai (MS Excel, MS PowerPoint, MS Word)
Geri raštvedybos įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;

Mes jums siūlome

Galimybę prisijungti prie draugiško kolektyvo ir šiltos naminės atmosferos;
Neterminuota darbo sutartis su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu;
Darbo apmokymai;
Daug pozityvių emocijų bendraujant su vaikučiais!
Visas socialines garantijas;

Vasaros atostogos 1 mėn.
Spec. kainos paslaugoms darbuotojo vaikams.

Atlyginimas

600–700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Sparčiai vystantis ankstyvojo ugdymo centras „Next karta“ pradėjo savo veikla 2011 m. Užsiima ankstyvuoju ugdymu patiems mažiausiems nuo 8 mėn. iki 8 m. naudojant naujausiais šiuolaikines priemones ir metodikas, dirbantis pagal autorines programas. Pedagogai kartu su tėvais padeda atskleisti įvairiapuses vaiko talentus, išvystyti motoriką, įgyti bendravimo įgūdžius grupėse.
Informacija apie VšĮ "Next karta"
13
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Stepan Černyš