You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB mokykla „Eureka“

Ankstyvojo ugdymo mokyklos padalinio vadovas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB mokykla „Eureka“

Darbo pobūdis

  • Ankstyvojo ugdymo mokyklos padalinio Vilniaus mieste veiklos planavimas ir įgyvendinimas.
  • Ugdymo specialistų ir administracijos komandinio darbo organizavimas.
  • Mokyklos bendruomenės veiklos planavimas ir įgyvendinimas.
  • Komunikavimas su tėvais, potencialiais klientais ir mokyklos partneriais.
  • Kompetencijos kėlimas organizacijų vadybos ir švietimo srityse.
  • Darbas anglų/lietuvių kalbomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kūrybingas, iniciatyvus ir atviras tobulėjimui bei naujovėms.
  • Laisvai bendraujantis anglų kalba.
  • Turintis patirties ikimokykliniame, priešmokykliniame arba pradiniame ugdyme.
  • Gebantis darniai, nuosekliai ir efektyviai dirbti komandoje.
  • Turintis vadovavimui reikalingų savybių.
  • Žinantis, kaip švietimo specialistų komandą motyvuoti ir orientuoti į pokyčius bei rezultatą.
  • O svarbiausia – matantis prasmę, jaučiantis džiaugsmą ir trykštantis entuziazmu dirbant su 2-6 metų atradėjais.

Didelis privalumas – patirtis švietimo vadyboje.

Įmonė siūlo

  • Darbą profesionalioje komandoje.
  • Profesinės saviraiškos ir augimo galimybes.
  • Galimybę prisidėti prie integruoto ugdymo proceso.
  • Šiuolaikišką darbo aplinką ir priemones.
  • Kūrybišką ir laisvą atmosferą.
  • Į rezultatus orientuotą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Eureka – tai ankstyvojo ugdymo mokykla Vilniaus centre, skirta 2-6 metų vaikams. Pagrindinis mūsų unikalumas – dvikalbė ugdymo filosofija, kuri suteikia galimybę mažiesiems smalsuoliams pažinti pasaulį lietuvių ir anglų kalbomis. Mes žinome, jog kiekvienas vaikas – nepakartojama Asmenybė, turinti tik jai vienai būdingų lūkesčių, galių, ugdymosi poreikių. Todėl mūsų nuoširdi misija yra sukurti pamatą unikalios Asmenybės brandai. Asmenybės ugdymo prioritetas yra emocinio-socialinio intelekto stiprinimas, pasitelkiant šiuolaikinį mokymą paremtą integralumu, patirtiniu mokymusi ir žaidybiniais metodais.
informacija apie UAB mokykla „Eureka“
1139 €
Vid. atlyginimas bruto
50
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 708 €
25% uždirba 708-1129 €
25% uždirba 1129-1399 €
25% uždirba nuo 1399 €