Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Next karta"
More about company »

Ankstyvojo ugdymo specialistas

Vilnius - VšĮ "Next karta"

Darbo pobūdis

Mylite vaikus? Sugebate su jais lengvai bendrauti? Laisvai ir teisiklingai bendraujate rusiškai?

Įdomiems, kūrybiškiems, žmonėms, mylintiems mažus vaikus siūlome galimybę prisidėti prie draugiško kolektyvo rengiant linksmas valandines pamokėles vaikams nuo 8 mėn. iki 5 metų.
  • Pamokų vedimas vaikams, kurie ateina su vienu iš tėvų ir be jų;
  • Pamokėlėje naudojamos įvairios kūrybinės medžiagos (dažai, tešla, plastilinas, gamtos medžiagos, spalvotas popierius);
  • Smulkiosios irstambiosios motorikos lavinimas;
  • Sensorikos lavinimas
  • Žaidimų vedimas;
  • Lelių, pirštų teatro vaidinimas;
  • Priemonių pamokoms dėliojimas;
  • Darbo vietos tvarkymas po pamokos;
  • Darbas pagal grafiką/tvarkaraštį

Reikalavimai

  • Mylėti vaikus!
  • Noras bendrauti su tėveliais;
  • Noras dirbti atsakingai ir mokytis;
  • Ikimokyklinio ugdymo patirtis;
  • Vaikų bei suaugusių psichologijos išmanymas;
  • Etiketo išmanymas;
  • Raiški lietuvių ir rusų kalba (gebėjimas dėstyti, skaityti ir suprasti literatūrą rusų kalba);
  • Gebėjimas dirbti pagal aprašytą programą.
  • Gebėjimas sugalvoti ir realizuoti kūribines įdėjas.

Privalumai:
  • Muzikinis išsilavinimas, galimybė dainuoti
  • Vaidybos, rankų darbų išmanymas;
  • Galimybė siūti;
  • Ankstyvojo amžiaus (iki 3 m.) pedagogikos išmanymas;
  • Dailės specialybė.

Mes jums siūlome

  • Įdomų kūrybinį darbą;
  • Daug pozityvių emocijų!
  • Galimybę dirbti kaip papildomą darbą, jeigu kitą darbą galite derinti su įstaigos tvarkaraščiu;
  • Valandinės pamokos (nuo 5 iki 11 pamokų per savaitę) I-V pagrinde vakarais nuo 17:00 iki 20:30 ir vesti 1 pamoką VI iki ryte;
  • 9 EUR į rankas už vieną pamoką;
  • Visas socialines garantijas;
  • Pastovų atlygį, priklausantį nuo atidirbtų pamokų.

Kita informacija:
Darbo vieta - prekybos centre "Pas Juozapą" pasaže.

Lauksime Jūsų motyvacinio laiško, kodėl norėtumėt dirbti su mumis.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Ankstyvojo ugdymo centras „Next karta“ užsiima ankstyvuoju ugdymu patiems mažiausiems. Pedagogai kartu su tėvais padeda atsklesiti įvairiapuses vaiko talentus, išvystyti motoriką, įgyti bendarvimo įgudžius grupėse.