Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Antstolės Vaivos Šimkienės kontora
More about company »

Antstolės padėjėja/-as

Pakruojis - Antstolės Vaivos Šimkienės kontora

Darbo pobūdis

  • procesinių dokumentų rengimas, darbas su vykdomosiomis bylomis, priverstinių vykdymo veiksmų atlikimas;
  • bendravimas su interesantais.

Reikalavimai

  • būtinas aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • lietuvių kalbos rašymo taisyklių ir raštvedybos taisyklių žinojimas;
  • atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Anstolės Vaivos Šimkienės kontora - didžiausia antstolių kontora veiklos teritorijoje, nes net dvejuose miestuose yra įkurti skyriai. Antstolės kontoros buveinė yra Šiauliuose, o skyriai įkurti Pakruojyje bei Joniškyje, siekiant operatyviau atlikti vykdomus veiksmus.

Antstolė Vaiva Šimkienė antstolės veiklą vykdo daugiau nei 15 metų, t.y. nuo 2003 m. sausio 2 d., kuomet buvo įvykdyta teismo antstolių reforma ir teismo antstoliai tapo privačiai veikiančiais antstoliais. Iki 2003 metų antstolė Vaiva Šimkienė ilgą laiką dirbo teismo antstole prie Šiaulių miesto apylinkės teismo. Ilgametė antstolio darbo patirtis ir didžiulis įdirbis šioje srityje lemia sėkmingą ir profesionalų antstolio funkcijų vykdymą bei paslaugų teikimą.

Antstolės kontoroje dirba 18 darbuotojų, iš kurių net 10 dirba antstolės padėjėjais. Antstolio padėjėjas veikia antstolio vardu ir antstolio suteiktų įgaliojimų ribose, todėl didelis skaičius padėjėjų lemia vykdymo proceso operatyvumą, efektyvumą ir dinamiškumą.

Net dvi antstolės padėjėjos yra išlaikiusios antstolio kvalifikacinį egzaminą, prisiekusios įstatymo nustatyta tvarka ir gali vykdyti antstolio atstovo funkcijas. Antstolės Vaivos Šimkienės atostogų metu atstovauti antstolę yra skiriama viena iš atstovių, todėl vykdymo procesas išlieka nepakitęs, nes antstolę atstovauja darbuotojai, žinantys vykdomųjų bylių niuansus, todėl ir toliau yra užtikrinamas tinkamas vykdymo veiksmų atlikimas bei paslaugų teikimas.

Antstolė ir kontoros darbuotojai nuolat dalyvauja visuomeninėje ir edukacinėje veikloje, kurios tikslas - suteikti kuo daugiau informacijos apie antstolio vykdomą veiklą asmenims, neturintiems teisinio išsilavinimo ir apie antstolio veiklą bei veikloje taikomus metodus žinančius tik mitus. Antstolės kontora bendradarbiauja su Lietuvos antstolių rūmais, kurie inicijuoja švietimo apie antstolio profesiją sklaidą bendrojo lavinimo mokyklose. 2015 metais tokie susitikimai su moksleiviais buvo suorganizuoti Skaistgirio ir Žagarės (Joniškio r.) bendrojo lavinimo mokyklose, taip pat Šiaulių rajono Verbūnų pagrindinėje mokykloje. 2013 metais edukacinė programa buvo vesta ir Šiaulių tardymo izoliatoriuje.