Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Parnidžio kopa
More about company »

Apartamentų tvarkytoja (-as)

600-800 €/mėn. Į rankas
Neringa - Parnidžio kopa

Darbo pobūdis

Nuo gegužės 1 d. ieškoma darbuotoja (-as), kuri papildytų esamą Parnidžio kopos kolektyvą ir būtų atsakinga už 10 apartamentų priežiūrą: jų tvarkymas, patalynės skalbimas ir lyginimas, svečių pasitikimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą, nemokamą apgyvendinimą (įskaitant ir komunalinius mokesčius), darbą Lietuvos pajūryje, galimybę dirbti ir ne sezono metu.

Susidomėjus - susisiekite el.paštu arba telefonu .

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Parnidžio kopos apartamentai yra įsikūrę tarp Kuršių marių ir pušyno, Nidoje. Svečiai kviečiami apsistoti šiuolaikiškuose, savarankiškam gyvenimui pritaikytuose apartamentuose.