Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Richstone Properties construction Ltd
More about company »

Apdailininkai statybos objektuose

Nuo 2300 Eur
Užsienis: Jungtinė Karalystė - Richstone Properties construction Ltd

Darbo pobūdis

Dažymas, pertvarų montavimas, grindų klojimas, plytelių/marmuro klijavimas, mūro ir kiti vidaus apdailos darbai.

Reikalavimai

Darbo patirtis vidaus apdailos darbuose.

Mes jums siūlome

Nemokamas apgyvendinimas
Kas 6 savaites grįžimas namo (kelionė apmokėta)
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 2300 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Richstone Properties - over 20 years developing high quality residential property.