Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3“

Apdailininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3“

Darbo pobūdis

gelžbetonio gaminių glaistymas gamykloje
Darbas vieną pamainą

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (privalumas)
Neturinčius patirties apmokome

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

AB Vilniaus GKG-3" viena didžiausių įmonių Lietuvoje gaminanti statybines konstrukcijas.Įmonė gamina gelžbetonines ir betonines konstrucijas pramoniniams ,daugiaaukščiams gyvenamiesiems ir individualiems pastatams. Taip pat nestandartines konstrukcijas pagal individualius užsakymus.
informacija apie AB „Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3“
2509 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
209
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2155 €
25% uždirba 2155-2310 €
25% uždirba 2310-2578 €
25% uždirba nuo 2578 €