Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Apdailininkas (-ė)

1200-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Erastata“

Darbo pobūdis

glaistymo bei dažymo darbai;
Grindų dangos ir parketlenčių paklojimas;
gipso montavimo darbai
tapetavimo darbai;
baldų montavimas;
kiti vidaus apdailos darbai.

Reikalavimai

panašaus darbo patirtis;
žalingų įpročių neturėjimas;
atsakingumas;
motyvacija dirbti;
gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

visas darbui reikalingas priemones;
stabilų darbą;
laiku mokamą atlyginimą;
karjeros galimybes.

Atlyginimas

1200-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis nuo atlikto rezultato.
CVB client

UAB „Erastata“

Mūsų įmonė vykdo statybos, vidaus ir išorės apdailos darbus, pilną ir dalinį remontą. Pilnai įrengiame naujai pastatytus ir renovuojame senos statybos butus, namus ir administracines patalpas. Darbus atliekame pagal iš anksto parengtas ir su klientu suderintas darbų sąmatas ir partnerystės susitarimus.
Visada siekiame, kad klientų lūkesčiai būtų patenkinti, todėl visos mūsų įmonės teikiamos paslaugos atliekamos profesionaliai ir kokybiškai nuo A iki Z. Siekiame ilgalaikio rezultato, tad darbus atliekame kokybiškai, nepriekaištingai ir tam naudojame tik kokybiškas medžiagas. Darbus atlieka patirties turinti komanda.