UAB „Plantas“

APDAILOS MEDŽIAGŲ SALONO KONSULTANTAS (-Ė) 0,5 ETATO

Nuo 400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Plantas“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario (-ės) naujai atidaromame apdailos medžiagų salone Kaune. Jeigu Tu:

Į gautas užduotis žiūri kaip į galimybes, ne problemas;
Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą;
Laisvai jautiesi pardavimuose ir turi ambicijų išaugti konsultanto poziciją;
Lengvai užmezgi kontaktą ir randi bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis;
Kviečiame prisijungti prie mūsų!

Reikalavimai darbuotojui

Tavo patirtis ir privalumai:

Pardavimų bei klientų aptarnavimo patirtis;
Įgytas arba siekiamas išsilavinimas interjero dizaino, statybų ar kt. susijusiose srityse - labai didelis privalumas;
Apdailos medžiagų išmanymas - labai didelis privalumas;
Gera anglų kalba, rusų k. - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Mainais už Tavo svarbų indėlį siūlome:

Lanksčias darbo sąlygas;
Asmeninį ir profesinį augimą;
Kūrybišką ir jaukią darbo aplinką;
Draugiškus kolegas, pagalbą ir pagarbą visiems be išimties darbuotojams;
Bazinį darbo užmokestį 400 eur, atskaičius mokesčius ir priedus už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 400 €/mėn. į rankas

UAB PLANTAS atstovauja Europos aliuminio ir deformacinių profilių gamintojus, vykdo jų produkcijos didmeninę ir mažmeninę prekybą, tiekia nestandartinius aliuminio profilius, sukurtus pagal klientų poreikius.
Veiklos specializacijos: ventiliuojamų fasadų konstrukcijos, apdaila fasadams, aliuminio profiliai, konstrukciniai profiliai.
informacija apie UAB „Plantas“
2911 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.