Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DIAB“

Staklininkas (-ė)

1450-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „DIAB“

Darbo pobūdis

  • Darbas įvairiomis apdirbimo staklėmis (juostinės, šlifavimo, frezavimo, diskinės, CNC pjovimo staklės);
  • Plastiko ir medienos ruošinių supjovimas į detales pagal brėžinį;
  • Darbo kokybės užtikrinimas;
  • Cecho tvarkos palaikymas.

Darbo laikas - 1 pamaina (06:00-14:30).

Reikalavimai

  • Darbo su staklėmis patirtis;
  • Gamybinių brėžinių skaitymas būtų privalumas;
  • Atidumas ir orientacija į atliekamo darbo kokybę;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Kompiuterinis raštingumas.

  • Nuolatinį ir atsakingą darbą inovatyvioje užsienio kapitalo įmonėje;
  • Galimybę mokytis ir kelti savo kvalifikaciją, įgyti naujų įgūdžių;
  • Geras darbo sąlygas ir augantį atlyginimą, priklausomai nuo kvalifikacijos ir turimų kompetencijų;
  • Visas darbui reikalingas priemones, darbo rūbus, organizuojant jų skalbimą;
  • 24/7 nelaimingų atsitikimų draudimą ir papildomą sveikatos draudimą po bandomojo;
  • Dalinai kompensuojamą maitinimą įmonės valgykloje;
  • Laisvadienį gimimo dienos progą.

Atlyginimas

1450-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „DIAB“

UAB „DIAB“

Sėkmingai dirbanti užsienio kapitalo įmonė užsiimanti ruošinių iš kompozicinių medžiagų gamyba (vandens, žemės ir oro transportui, vėjo jėgainėms) ieško naujo komandos nario nuolatiniam darbui.
informacija apie UAB „DIAB“
2629 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
86
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2218 €
25% uždirba 2218-2365 €
25% uždirba 2365-2581 €
25% uždirba nuo 2581 €