Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Elektroninė parduotuvė“
More about company »

Apkaitininkas (-ė)

Vilnius - MB „Elektroninė parduotuvė“

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas (-a) už:
  • darbą su prekių judėjimo dokumentais (pajamavimas, perdavimas ir kt.);
  • pirminių dokumentų apskaitą;
  • duomenų suvedimą į apskaitos sistemą;
  • kitus pagal poreikį apskaitos darbus.

Reikalavimai

Mes tikimės, jog Jūs:
  • turite patirties dirbant Rivilė programa;
  • esate susipažinęs su apskaitos sistemomis;
  • esate motyvuotas (-a), pareigingas (-a), kruopštus (-i) ir atsakingai atliekate pavestas užduotis.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Šaunų kolektyvą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį.

Įmonei, valdančiai elektronines parduotuves elvaistine.lt ir garbana.lt reikalingas
INTERNETINĖS RINKODAROS SPECIALISTAS (-Ė) Vilniuje arba Kėdainiuose.
Informacija apie MB „Elektroninė parduotuvė“
1309 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius