Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PKC Group Lithuania“
More about company »

Aplinkos apsaugos ir DSS tarnybos vadovo (-ės)

Panevėžys - UAB „PKC Group Lithuania“

Darbo pobūdis

  • organizuoti įmonės DSS tarnybos darbą;
  • užtikrinti PKC Group Aplinkos apsaugos ir sveikatos (EHS) politikos laikymąsi;
  • rengti darbuotojų saugos ir sveikatos norminius dokumentus, kontroliuoti jų laikymąsi;
  • rengti ir koordinuoti vidaus darbuotojų saugos ir sveikatos mokymų programas įmonėje;
  • rengti nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencijos priemones, kontroliuoti prevencinių priemonių įgyvendinimo terminų laikymąsi;
  • konsultuoti darbdavį ir darbuotojus sveikatos apsaugos, darbo procesų pritaikymo darbuotojų galimybėms ir asmens apsaugos priemonių panaudojimo klausimais;
  • instruktuoti darbuotojus apie darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimą įmonėje;
  • bendradarbiauti su įmonės padaliniais siekiant užtikrinti ergonomišką, saugų darbo procesą;
  • rengti ataskaitas.

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (techninis būtų privalumas);
  • 3-5 metų patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos srityje;
  • puikios kompiuterinės žinios;
  • anglų kalba – pažengęs vartotojas.

Mes jums siūlome

  • galimybę tobulintis kituose PKC Group fabrikuose;
  • vidinius ir išorinius mokymus.

PKC Group Lithuania UAB plečia savo veiklą Panevėžyje ir šiuo metu kviečia prisijungti prie komandos naujus narius!
Informacija apie UAB „PKC Group Lithuania“
892 €
Vid. atlyginimas bruto
1758
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 698 €
25% uždirba 698-808 €
25% uždirba 808-1013 €
25% uždirba nuo 1013 €
Vadovas: Marius - Florin Dinescu