Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Hanner“

Aplinkos tvarkytojas (-a)

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

  • Verslo centro Vilniuje aplinkos priežiūros darbai (teritorijos valymas su šlavimo mašina, aplinkos tvarkymo darbai);
  • Verslo centro Vilniuje automobilių stovėjimo aikštelės priežiūros darbai (teritorijos tvarkymas su valymo mašina);
  • Darbo laikas: I pamaina - nuo 6.30 val. iki 15 val. (darbas tik darbo dienomis);
  • Patogus atvykimas į darbo vietą - verslo centras yra įsikūręs centrinėje miesto dalyje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Kruopštumas, atsakingumas, patikimumas;
  • Darbo su valymo mašinomis patirtis ir teisės - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • Stabilią darbo vietą ir lanksčias darbo sąlygas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką ir rūpestingą kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą užsienio šalyse.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio Europos rinkose.
informacija apie UAB „Hanner“
3865 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2724 €
25% uždirba 2724-3636 €
25% uždirba 3636-4381 €
25% uždirba nuo 4381 €