Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VC Baltic“
More about company »

Aplinkosaugos specialistas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VC Baltic“

Darbo pobūdis

1. Bendravimas su Aplinkos apsaugos departamentu prie Aplinkos Ministerijos, Aplinkos apsaugos agentūra dėl įmonės veiklos sklandaus darbo užtikrinimo;
2. Atliekų tvarkymo apskaitos vedimas ir administravimas Vieningoje gaminių pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS);
3. Atliekų susidarymo apskaitos vedimas;
4. Pakuočių apskaitos vedimas
5. Ketvirtinių ir metinių ataskaitų rengimas ir pateikimas atsakingoms institucijoms;
6. Rizikų valdymas – procedūrų vykdymas ir savalaikis atnaujinimas, kasmetinių rizikų valdymo plano sudarymas ir vykdymas
7. Aplinkosaugos reikalavimų įgyvendinimas pagal ISO standartą;
8. Kasmetinė dokumentų peržiūra, aplinkos apsaugos aspektų vertinimas.

Reikalavimai

1. Aukštasis išsilavinimas;
2. Kokybės vadybos principų išmanymas, ISO standartų , ISO 9001 reikalavimų žinojimas;
3. Geras rusų ir anglų kalbų žinojimas;
4. Kompiuterinis raštingumas;
5. Iniciatyvumas;
6. Komunikabilumas.

Mes jums siūlome

1. Įdomų ir atsakingą darbą
2. Profesinio tobulėjimo galimybes didelėje tarptautinėje kompanijoje
3. Darbo užmokestį 800 eurų per mėnesį bandomuoju laikotarpiui. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, įvertinus Jūsų turimas kompetencijas, darbo užmokestis aptarimas papildomai.

Jeigu Jūs turite klausimų, mielai laukiame Jūsų skambučio, kontaktinis asmuo Aida Ulčinienė.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB „VC Baltic“ įmonė, užsiimanti metalo laužo ir kitų pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymu, ieško komandos nario - aplinkosaugos specialisto

Daugiau informacijos telefonu . Darbo vieta A.Jakšto g. 16 - 6, Vilnius. Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime su atrinkatais kandidatais.
Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.
informacija apie UAB „VC Baltic“
1070 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 561 €
25% uždirba 561-773 €
25% uždirba 773-1202 €
25% uždirba nuo 1202 €