Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KILMINĖ“
More about company »

Apmokama praktika IT skyriuje

Kaunas - UAB „KILMINĖ“

Darbo pobūdis

IT sistemų diegimas ir priežiūra, kompiuterinės įrangos konfigūravimas, instaliavimas, gedimų šalinimas;
Operatyvus kylančių programinių ar techninių problemų sprendimas;
Darbuotojų konsultavimas IT klausimais;
Darbas su apskaitos programa.

Reikalavimai

Turi patirties dirbant su Microsoft Windows;
Turi Microsoft Office paketo palaikymo patirties, gali diagnozuoti ir spręsti problemas;
Kompiuterių struktūros, įrangos tvarkyklių, vartotojų taikomųjų programų, elektroninio pašto programų išmanymas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, paslaugumas.
Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir nuosavą automobilį.

Mes jums siūlome

Galimybę mokytis, tobulėti ir aktyviai formuoti kompanijos IT

UAB "KILMINĖ"

„Express Market“ – sėkmingai Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose veikiantis prekybos centrų tinklas, kurio pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis.

Telefonas pasiteiravimui: Viktorija