Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“
More about company »

APMOKAMA PRAKTIKA TALENTŲ PAIEŠKOJE

Vilnius - UAB „People Link“

Tavo praktika People Link:

  • Išmoksi talentų paieškos (sourcing) ypatumų
Tavo pirmasis tikslas bus įvaldyti kandidatų paieškos procesą padedant mūsų konsultantui. Boolean strings, Chrome extensions, Data Scraping, X-ray search ir pan. burtažodžiai taps kasdienine Tavo ir Tavo skaitomų blog'ų žodyno dalimi. Mokėdamas (-a) subtilų paieškos meną, parašysi bakalaurą ar magistrą be vargų!
  • Kursi neįkainojamus santykius su kandidatais
Telefonu ir paštu bendrausi su potencialiais kandidatais į inžinerines pozicijas. Konsultuosi juos naujų darbo galimybių klausimu bei savarankiškai kursi ilgalaikius santykius.
  • Puoselėsi savo kūrybiškumą ir dalinsiesi idėjomis
Pažinsi daug įvairų ir skirtingų kompanijų, kursi patrauklius darbo skelbimus, didinsi įmonių ir savo matomumą, ieškodamas (-a) naujų sklaidos kanalų.

Iš Tavęs tikimės

  • Labai stiprios motyvacijos įprasminti save profesinėje veikloje
  • Orientacijos į rezultatą, atkaklumo ir puikių komunikacinių įgūdžių
  • Besibaigiančių studijų socialinėse studijose bei galimybės derinti darbą pilnu etatu ir mokslus
  • Gerai moki anglų kalbą

Pasikalbėkime

Jei tiki, kad kartu su mumis gali stipriai paaugti profesiškai, savo gyvenimo aprašymą siųsk per sistemą.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime patekusius (-ias) į kitus atrankos etapus.
UAB „People Link“

UAB „People Link“

Labas!
Mes esame People Link – personalo paieškos ir atrankos profesionalų komanda, padedanti geriausioms savo srities kompanijoms rasti aukščiausios kvalifikacijos TOP talentus (vadovus ir specialistus). Ir mums sekasi puikiai! Ne tik dėl to, kad 2018 m. metais mūsų finansiniai rezultatai augo >65% ir ne dėl to, kad 2018 m. sėkmingai įgyvendinome 350 atrankos projektų, bet pirmiausia dėl to, kad kompanijos viduje patys kuriame neįtikėtinas karjeros istorijas! Čia gyvena, dirba ir auga patys geriausi sektoriaus ekspertai, HR rinkos inovatoriai ir būsimi CEOs. Tačiau mūsų ambicijos yra dar aukščiau. Todėl kviečiame atlikti 3 mėn. trukmės, apmokamą praktiką mūsų Technology atrankų komandoje Vilniuje, su galimybe tęsti savo karjerą pas mus!