Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Advantus“

Gamybos vadovo asistentas (-ė)

880-1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Mūsų klientė – inovatyvi ir šiuolaikiška įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis – stilingo ir išskirtinio dizaino Apple įrenginių aksesuarų gamyba. Šiuo metu įmonė prie savo kolektyvo kviečia prisijungti naują komandos narį (-ę), kurio atsakomybės bus:

  • Telefonų ir kompiuterių dėklų iš natūralios medienos gamybos darbai naudojant kompiuterizuotas lazerines stakles;
  • Sandėlio žaliavų priežiūra ir administravimas;
  • Užsakymų siuntimas klientams visame pasaulyje.

Reikalavimai:

  • Atsakingai žiūri į atliekamą darbą;
  • Gebi dirbti savarankiškai;
  • Esi kruopštus (-i) ir atidus (i-) detalėms ir kokybei;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Ieškai galimybės augti kartu su įmone;
  • Anglų k. - vienas iš tavo privalumų.

Teiksime prioritetą Tau, jeigu Tu:
  • Esi dirbęs (-usi) panašų darbą;
  • Mėgsti smulkius, kruopščius darbus, atliekamus rankomis;
  • Turi Coreldraw programos žinių.

Privalumai:

  • Patogų darbo laiką: I-V 8-17 val.;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbo užmokesčio priedus po bandomojo laikotarpio už gerus darbo rezultatus;
  • Palaikantį, draugišką ir kūrybišką kolektyvą;
  • Galimybę prisidėti prie tvarių produktų kūrimo.

Darbo vieta: Vilnius, Liepkalnis

Atlyginimas

880-1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas - derybų klausimas, kuris priklausys nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų.

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.