Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Getpele"
More about company »

Apple specialistas - vadybininkas

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "Getpele"

Darbo pobūdis

Kompiuterinės įrangos priėmimas / atidavimas;
Bendravimas su klientais;
Programinės įrangos gedimų šalinimas (OS perrašymas/atstatymas, programų diegimas);
Mechaninės įrangos gedimų šalinimas (kietųjų diskų, ekranų, klaviatūrų, korpuso detalių keitimas, profilaktika).

Reikalavimai

Apple produkcijos išmanymas;
Komunikabilumas;
Sąžiningumas;
Mokėti ardyti APPLE kompiuterius ir telefonus (BŪTINA);
Gera nuotaika :)

Privalumai:
Anglų kalbos mokėjimas;
Rusų kalbos mokėjimas;
Meilė obuoliams :)

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą;
Socialines garantijas;
Linksmą kolektyvą;
Galimybes tobulėti.

Kita informacija:
Darbas prekybos centre VCUP.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

ITECH - Apple įrangos servisas.
Pas mus visuomet profesionaliau, kokybiškiau, greičiau!
Ilgametė, kvalifikuotų informacinių technologijų specialistų patirtis IT rinkoje, sukauptas žinių bagažas apie dažniausius kompiuterinės įrangos sutrikimus, jų atsiradimo priežastis, pasekmes bei efektyvius jų sprendimo metodus garantuoja profesionalumą.