UAB saugos tarnyba „Argus“

Apsaugos darbuotojas (-a) greitojo reagavimo ekipaže

Klaipėda - UAB saugos tarnyba „Argus“

Mes jums siūlome

  • įgyti apsaugos darbuotojo profesinę kvalifikaciją (daugiau informacijos sužinosite mūsų biure);
  • lankstų darbo grafiką;
  • perspektyvų darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • geras darbo sąlygas - nauji automobiliai su kondicionieriais;

Darbo pobūdis

Apsaugos darbuotojas vadovaudamasis nustatytomis apsaugos tvarkomis, vykdo apsaugos paslaugas tam, kad užtikrintų objektų ir materialinių vertybių apsaugą, palaikyti viešąją tvarką ir kontroliuoti konfliktines situacijas objekte, vairuojant tarnybinį automobilį.

Reikalavimai kandidatui

  • automobilio vairavimo patirtis;
  • atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas;
  • gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • apsaugos darbuotojo profesinė kvalifikacija - privalumas.

Garantuojame visų besikreipusių asmenų konfidencialumą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

28 metus sėkmingai rinkoje dirbanti saugos tarnyba "Argus", teikia apsaugos paslaugas ir siūlo inovatyvius kompleksinius apsaugos sprendimus.
Saugu ir patikima dirbti kartu!
informacija apie UAB saugos tarnyba „Argus“
1232 €
Vid. atlyginimas bruto
888
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1013 €
25% uždirba 1013-1144 €
25% uždirba 1144-1295 €
25% uždirba nuo 1295 €