DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

Apsaugos darbuotojas (-a) PC PROMO Cash&Carry, Pramonės g. 5, Utena.

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Utena - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • materialinių vertybių apsauga prekybos salėje;
  • nustatytos tvarkos užtikrinimas.

Darbas prekybos centre PROMO Cash & Carry Pramonės g. 5, Utena.

Reikalavimai darbuotojui

  • vidurinis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • patirtis apsaugoje prekybos centre;
  • baigti asmens bei turto saugotojų pirminio parengimo kursai bei VRM sistemoje išlaikytas egzaminas;
  • nuosavas automobilis (privalumas);

Įmonė siūlo

  • visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą;
  • karjeros perspektyvas;
  • darbą draugiškoje komandoje.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.