DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

APSAUGOS DARBUOTOJAS (-A) UKMERGĖS G.250, VILNIUS

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • materialinių vertybių apsauga prekybos salėje;
  • prekių skaičiavimas ir kiekio patikra;
  • nustatytos tvarkos užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • vidurinis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • patirtis apsaugoje prekybos centre;
  • baigti asmens bei turto saugotojų pirminio parengimo kursai bei VRM sistemoje išlaikytas egzaminas;
  • galimybė dirbti slenkančiu grafiku.

Įmonė siūlo

  • visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą;
  • karjeros perspektyvas;
  • darbą draugiškoje komandoje.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.