Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekskomisarų biuras"
More about company »

Apsaugos darbuotojas Kaune

Kaunas - UAB "Ekskomisarų biuras"

Darbo pobūdis

Objektų apsauga, prekybos centrų apsauga

Reikalavimai

Atsakingumas ir pareigingumas;
Rimtas požiūris į darbą, nepriekaištinga reputacija;
Gebėjimas greitai priimti sprendimus.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą darbo užmokestį nuo 500 EUR/mėn atskaičius mokesčius;
Lankstų darbo grafiką, visas socialines garantijas;
Galimybę įgyti apsaugos darbuotojo kvalifikaciją;
Karjeros perspektyvas

Bendrovė „Ekskomisarų biuras“ - pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Šiandien „Ekskomisarų biuras“ yra didžiausia lietuviško kapitalo saugos tarnyba, teikianti visas saugos paslaugas. Bendrovės padaliniai veikia visoje Lietuvoje, o partnerių turime visose Europos Sąjungos šalyse, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, taip pat JAV bei Kanadoje.
Informacija apie UAB "Ekskomisarų biuras"
1332
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arvidas Januška