Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

Apsaugos darbuotojas

Nuo 400 Eur
Vilnius - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Vaizdo kameromis stebėti saugomą teritoriją;
  • Maloniai bendrauti su klientais telefonu ir tiesiogiai;
  • Įvykių registravimas;
  • Darbas paromis, slenkančiu grafiku: 1 parą dirbama / 3 paros laisvos.

Reikalavimai

  • Pastabumas, punktualumas, atsakingumas, komunikabilumas.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Slenkantį darbo grafiką;
  • Motyvuojantį atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 400 Eur atskaičiavus mokesčius

CVVilnius atrankų grupės klientei - sėkmingai dirbančiai įmonei Vilniuje, reikalingas: