Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Apsaugos ekspertai"
More about company »

Apsaugos sistemų inžinierius

Klaipėda - UAB "Apsaugos ekspertai"

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis - silpnų srovių sistemų montavimas (apsauginės, priešgaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemos)

Reikalavimai

  • Elektrotechninis profesinis išsilavinimas
  • Gali būti be patirties, išmokysime
  • Atsakingumas, kruopštumas, darbštumas
  • Anglų kalbos žinios (techninių specifikacijų supratimas)

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas
  • Visas darbo priemones
  • Darbas jauname kolektyve, augančioje įmonėje
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Apsaugos ekspertai" - auganti įmonė, užsiimanti apsauginių, priešgaisrinių ir vaizdo sistemų diegimu. Ieškome naujo komandos nario, kad galėtume toliau tobulėti ir plėstis. Jei neturi patirties, bet sritis domina - išmokysime.