Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "JUNGTIS"
More about company »

Apsaugos sistemų technikas

700–1200 Eur
Kaunas - UAB "JUNGTIS"

Darbo pobūdis

Apsaugos ir priešgaisrinių signalizacijų, vaizdo stebėjimo bei įrašymo sistemų, įeigos kontrolės sistemų aptarnavimas.

Reikalavimai

Elektrotechnikos pagrindų išmanymas;
Vairuotojo pažymėjimas "B" kategorija;
Darbas kompiuteriu;
Lietuvių kalbos mokėjimas.

Asmeninės savybės:
Sąžiningumas, savarankiškumas, komunikabilumas;
Atsakingas požiūris į atliekamą darbą;
Nepriekaištinga reputacija, bei tvarkinga išvaizda.

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis;
Šių sistemų programavimas;

Mes jums siūlome

Apmokymus, bei pilną aprūpinimą darbo priemonėmis;
Geras darbo sąlygas su visomis socialinėmis garantijomis;
Perspektyvų darbą ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų kvalifikacijos.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Garantuojame konfidencialumą.

Atlyginimas

700–1200 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Jungtis" - viena seniausių saugos firmų Lietuvoje, pradėjusi savo veiklą nuo 1991 m. Konsultuojame visais saugos klausimais, projektuojame, įrengiame ir prižiūrime įvairaus sudėtingumo apsaugos ir priešgaisrines, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemas. Prijungiame objektus prie centrinio apsaugos pulto ir operatyviai reaguojame į aliarmo pranešimus. Galime pasiūlyti fizinę turto ar asmens apsaugą, svarbių krovinių palydą ir kt.
Informacija apie UAB "JUNGTIS"
1058 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
149
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 719 €
25% uždirba 719-960 €
25% uždirba 960-1249 €
25% uždirba nuo 1249 €
Vadovas: Audrius Ališauskas