UAB „Litpersona“
More about company »

APSKAITININKAS - ADMINISTRATORIUS

Vilnius - UAB „Litpersona“

Darbo pobūdis

Ieškome jauno, iniciatyvaus apskaitininko-administratoriaus (būsimo buhalterio) visai darbo dienai arba pusei darbo dienos.

Pagrindinės užduotys:
  • Pirminė dokumentų apskaita;
  • Ataskaitų rengimas;
  • Sąskaitų išrašymas;
  • Priėmimo ir atleidimo dokumentų rengimas;
  • A1 formų užsakymas;
  • Ukrainiečių įdarbinimo dokumentų tvarkymas;
  • Darbas su buhaltere;

Reikalavimai

  • Išsilavinimas apskaitos, buhalterijos srityje (gali būti nebaigtas);
  • Labai geri Ms Excel įgūdžiai;
  • Panašaus darbo patirtis bent 1 metai;
  • Anglų ir rusų/lenkų kalba privalumas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas, noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Išmoksite Lietuvos ir kitų šalių, kuriuose dirbame apskaitos standartus;
  • Vyksite į komandiruotės į Skandinavijos šalis, Ukraina, Lenkiją;
  • Plėsite komandą ir galėsite būti jos vadovu (-e).

Litpersona – nuo 2005 metų veikiantį statybų kompanija, kurios specializacija - darbuotojų nuoma.

Danijos ir Lietuvos įmonėms kurios vykdo statybos darbus, inžinerinių tinklų (santechnika, šildymas, vėdinimas, elektra, interneto, Wi-Fi tinklai) montavimo ir priežiūros projektus, turi didelius sandėlius ar prekybos sales, Litpersona yra personalo nuomos partneris, kuris naudodamas geriausias technologijas atlieka darbuotojų atranką, įdarbininimą, darbo santykių valdymą, atleidimus ir visą su darbo santykiais susijusią buhalterinę apskaitą (realiu laiku).