Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „INTRANS“
More about company »

Apskaitininkas - deklarantas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „INTRANS“

Darbo pobūdis

Duomenų surinkimas, tikrinimas, suvedimas į sistemą;
Dokumentų, lydraščių, važtaraščių, CMR, deklaracijų pildymas.

Reikalavimai

Geras kompiuterinis raštingumas (MS Word, Excell būtina);
Rusų, anglų kalbos;
Logistikos dokumentacijos išmanymas;
Greita orientacija, prisitaikymas ir gebėjimas be klaidų dirbti su dideliu informacijos ir dokumentų kiekiu.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, įdomų ir nenuobodų darbą, mokymus, asmeninį tobulėjimą, jauną, linksmą draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Logistikos centro paslaugos. Muitinės tarpininkai, sandėliavimas, krovos darbai.