Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EPTS“

Apskaitininkas (-ė) - Administratorius (-ė)

Iki 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „EPTS“

Darbo pobūdis

  • tikslios ir savalaikės apskaitos organizavimas padalinyje;
  • informacijos srautų valdymas, archyvavimas ir paskirstymas;
  • prekių pajamavimas;
  • darbas su buhalterine apskaitos programa;
  • biuro darbo organizavimas bei tvarkos palaikymas;
  • korespondencijos tvarkymas;
  • kitų pavestų užduočių, susijusių su buhalterine apskaita atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • apskaitos programų išmanymas – privalumas;
  • kruopštumas, atidumas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolatinis darbas patikimoje, stabiliai dirbančioje ir augančioje įmonėje Draugiškas kolektyvas Socialinės garantijos

Atlyginimas

Iki 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „EPTS“

UAB „EPTS“

UAB EPTS specializuojasi elektrotechnikos prekių didmenine ir mažmenine prekyba. Siūlo inovatyvius ir šiuolaikiškus sprendimus elektrotechnikos ir apšvietimo srityje.
informacija apie UAB „EPTS“
1757 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1391 €
25% uždirba 1391-1653 €
25% uždirba 1653-1947 €
25% uždirba nuo 1947 €