UAB „Simplika“

Apskaitininkas (-ė) / Buhalteris (-ė)

900-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

Įvairiapusiai buhalteriniai darbai tvarkant gamybos įmonių apskaitą.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos mokslų srityje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel);
  • Gebėjimas dirbti su dideliais informacijos srautais;
  • Buhalterinės apskaitos darbo patirtis būtų privalumas;
  • Gamybos proceso supratimas būtų privalumas;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas, kruopštumas, analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome:

  • Palaikančią bei draugišką komandą;
  • Patirtį bei savirealizacijos galimybes tarptautinėje ir labai sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Motyvuojančią darbo aplinką.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.