UAB „Kmoto“

Apskaitininkas (-ė) Buhalteris (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kmoto“

Darbo pobūdis

Apskaitos/Buhalterinės sistemos administravimas;
Pirkimo, pardavimo dokumentų apskaita ir kontrolė;
Piniginių įplaukų iš pirkėjų ir išmokų tiekėjams apskaita ir kontrolė;
Skolų derinimas;
Savalaikis apskaitos dokumentų pateikimas buhalterijai;
Kasos operacijos vykdymas ir apskaita;
Banko operacijų vykdymas ir apskaita;
Dalyvavimas tobulinant naudojamas sistemas ir procesus;
Kiti vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Mokėjimas dirbti su 9o (ASPA) kasos ir buhalterinės apskaitos programa (didelis privalumas);
Išsilavinimas finansų, ekonomikos srityse;
Ne mažesnė kaip 1 metų patirtis panašioje pozicijoje (pageidautina atsargų apskaitos srityje);
Anglų kalbos pagrindai, rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, ypač Excel);
Atsakingumas, kruopštumas ir gebėjimas greitai spręsti problemas;
Prekybos centro internete (Marketplace) apskaita (privalumas);
GPAIS, Intrastat, pavojingų atliekų ataskaitų teikimas (privalumas);
Verslo ataskaitų rengimas ir pateikimas tiesioginiam vadovui;
Ilgalaikėje perspektyvoje perimti daugiau buhlaterijos atliekamų funkcijų.

Plečiame savo veiklą, todėl ieškome gabių ir profesionalių darbuotojų savo komandai stiprinti.

Siūlome įdomų, atsakingą ir perspektyvų darbą augančioje įmonėje ir draugiškoje komandoje.

Darbo patirtis privalumas, tačiau noras mokytis ir tobulėti neatsiejamos darbuotojo savybės.

Dienas ne vien ofise, bet ir varžybų trasoje ar test-day pristatymų renginuose.

Keliones į parodas, partnerių gamyklas ir produktų pristatymo renginius užsienyje.

Kmoto - tai darbas, kuriame galėsi save realizuoti ir augti.

Įmonėje taikome motyvavimo sistemą, kuri priklauso nuo pasiekto rezultato.

Daugiau darbo pasiūlymų:
kmoto.lt/karjera

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Nuo kompetencijos, atsakomybių ir rezultato.
UAB „Kmoto“

UAB „Kmoto“

Keturračių, motociklų, aprangos, aksesuarų ir dalių parduotuvių tinklas.
Mažmeninė ir didmeninė prekyba.
informacija apie UAB „Kmoto“
2643 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.