No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

APSKAITININKAS (-Ė) - BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

Darbo pobūdis:

Pirminiame darbų etape reikės susidoroti su tokiomis užduotimis:
  • Susipažinti su mūsų apskaitos programa vedant pirminius dokumentus;
  • Išrašyti sąskaitas mūsų pirkėjams;
  • Bus šiek tiek grynų pinigų operacijų, nors jų kiekis stabiliai mažėja;
  • Administruoti bankinių įplaukų operacijas;
  • Maždaug kas ketvirtį parengti skolų suderinimo aktus mūsų tiekėjams.

Reikalavimai kandidatui:

Ieškodami savo komandos nario atkreipsime dėmesį į:
  • Išsilavinimą. Aukštesnysis buhalterinis, finansinis ar ekonominis yra labai sveikintinas.
  • Patirtį. 1 metų patirtis taip pat labai džiugintų.
  • Įgūdžiai. Elementarus kompiuterinis raštingumas, be abejo, būtinas.
  • Tokios asmeninės savybės, kaip savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas, dėmesys detalėms, manome, yra svarbios, kad darbas buhalterijoje būtų sklandus.

Siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Puikias galimybes asmeniniam tobulėjimui;
  • Visas socialines garantijas.
Su nauju komandos nariu siekiame sukurti tvarius, ilgalaikius santykius, padėti siekti karjeros ir vieną dieną atiduoti buhalterijos vairą į jūsų rankas.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

BRC Grupė sėkmingai veiklą vykdo jau 25 metus ir įtraukia – BRC Autocentrus Lietuvoje ir Latvijoje, BRC Finance – automobilių nuomos įmonę, bei HML – sunkiosios technikos įmonę. Šiuo metu ieškome APSKAITININKĖS (-O) - BUHALTERĖS (-IO) kuri (-is) prisidėtų prie sklandžio finansų skyriaus kolektyvo Vilniuje veiklos, siektų tobulėti ir augti.
Jūsų komandoje darbuojasi 3 šaunūs specialistai, kurie jau yra sukaupę didelę patirtį, puikiai išmano įmonės procesus ir kasdienybę, todėl būdama (-as) šios komandos dalimi turėsite labai stiprų užnugarį, visokeriopą pagalbą ir palaikymą. Taip pat būsite centras, aplink kurį renkasi, praktiškai visų, padalinių vadovai, kuriems kartais reikės jūsų pagalbos, o kartais raiškaus ir aiškaus nurodymo ateičiai 😊.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“
2988 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2048 €
25% uždirba 2048-2404 €
25% uždirba 2404-3976 €
25% uždirba nuo 3976 €