Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Apskaitininkas (-ė)

700–1000 Eur
Kaunas - UAB "State express Europe"

Darbo pobūdis

  • Sąskaitų paruošimas pagal krovinių dokumentus (anglų kalba);
  • Skolų administravimas (anglų kalba);
  • Kuro išlaidų auditas;
  • Duomenų vedimas, tikrinimas ir detali analizė;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas;
  • Darbo vieta - Petrašiūnai

Reikalavimai

  • Būtinos puikios anglų kalbos žinios;
  • Labai geras kompiuterinis raštingumas;
  • Puikūs Ms Excel programos įgūdžiai;
  • Loginis/analitinis mąstymas ir rezultatų tikslumas.

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "State express Europe"

Krovinių gabenimas autotransportu tarptautiniais ir vietiniais maršrutais.
Informacija apie UAB "State express Europe"
36
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Evaldas Butrimavičius