Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VET-1“

Apskaitininkas (-ė )

880-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „VET-1“

Darbo pobūdis

Prekių pirkimų dokumentų pajamavimas apskaitos programoje;
Konsignacinių sąskaitų pajamavimas;
Pardavimo operacijų registravimas;
Prekių likučių sutikrinimas, kontrolė;
Sąskaitų, prekių sutikrinimas pagal ataskaitas;
Reikiamos operacijos atsargose - dalinės inventorizacijos;
Paramos dokumentų parengimas prieglaudoms;
Kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita, vykdymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas apskaitos, finansų arba buhalterijos srityje;
Patirtis mažmeninės prekybos apskaitoje;
Tikslumas, atsakingumas, kruopštumas, atidumas detalėms, pastabumas, loginis mąstymas;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel);
Panaši darbo patirtis būtų privalumas;
Darbo su apskaitos programa NAVISION patirtis būtų privalumas;
Noras tobulėti, įgyti praktinių žinių.

Mes jums siūlome

Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Kolegą - mokytoją, kuris padės įsisavinti visą su darbu susijusią informaciją;
Puikią darbo atmosferą ir geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

880-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „VET-1“

UAB „VET-1“

UAB " VET - 1" , veterinarinių vaistinių tinklas Lietuvoje.
informacija apie UAB „VET-1“
1168 €
Vid. atlyginimas bruto
172
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 944 €
25% uždirba 944-1054 €
25% uždirba 1054-1199 €
25% uždirba nuo 1199 €