Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Apskaitininkas (-ė)

Nuo 697 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Kaunas - UAB „Kauno loftas“

Darbo pobūdis

Pirminių dokumentų ir bankinių operacijų apskaita ir tikrinimas.
Pirkimo ir pardavimo dokumentų apskaita.
Skolų suderinimo aktų su tiekėjais/pirkėjais ruošimas ir likučių derinimas.
Darbas komandoje su buhalterėmis, pagalba atliekant kasdienes užduotis.

Reikalavimai

Ieškome atsakingo bei kruopštaus komandos nario, kuriam netrūksa noro mokytis ir tobulėti kartu.

Mes jums siūlome

Darbą šiuolaikiškoje, nuolat augančioje kompanijoje. Tobulėjimo galimybes bei konkurencingą darbo užmokestį!

Atlyginimas

Nuo 697 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos darbo patirties ir kompetencijų.
CVB client

UAB „Kauno loftas“

UAB "Apskaitos projektas"
informacija apie UAB „Kauno loftas“
623 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.