Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vlantana"
More about company »

APSKAITININKAS (Ė)

Klaipėda, Kretinga - UAB "Vlantana"

Darbo pobūdis

Kelionės išlaidas pateisinančių dokumentų apskaita;
Ataskaitų administravimas;
Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į programą;
Tiesioginis bendravimas su vairuotojas;

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis (darbas transporto kompanijoje privalumas);
Geros rusų kalbos žinios (BŪTINA);
Darbo patirtis su buhalterine programa "Rivile" (pageidaujama);
Greitas darbo tempas ir gebėjimas apdoroti didelius dokumentų kiekius.

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje, sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
Karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones;

Plečiame savo veiklą ir kviečiame į savo kolektyvą motyvuotus, iniciatyvius, energingus darbuotojus. Mūsų kompanija suteiks Jums galimybę įgyti vertingos profesinės patirties dirbant kartu su tikrų profesionalų komanda.