UAB Gricius logistics

Apskaitininkas (-ė)

550-650 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB Gricius logistics

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas (-a) už:
Kelionės dokumentų išrūšiavimą ir parengimą (skanavimas, kopijavimas, termoprintų spausdinimas, išsiuntimas) sekančiam apskaitos etapui operatyviai ir laiku;
Tikslią išankstinių ir kreditinių sąskaitų apskaitą;
Efektyvų bendravimą ir bendradarbiavimą su kolegomis sprendžiant klausimus, susijusius su reikalingų dokumentų gavimu.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kas Jūs:
Turite aukštąjį išsilavinimą;
Mėgstate „dirbti su popieriais“;
Gebate parašyti el. žinutę Klientui rusiškai (privalumas)
Save apibūdintumėte kaip darbštų (-ią), kruopštų (-ią), nuoseklų (-ią), į rezultatą orientuotą žmogų;
Puikiai dirbate pagrindinėmis kompiuterinėmis programomis.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
Atsakingą nuolatinį darbą;
Galimybę augti - ir keičiant veiklos sritį, ir didinant atsakomybę;
Jaunatvišką, smagiai nusiteikusią komandą.

Atlyginimas

550-650 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB Gricius logistics
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
174
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2017 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1323 €
25% uždirba 1323-1609 €
25% uždirba 1609-2016 €
25% uždirba nuo 2016 €