Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „FREDA“
More about company »

Apskaitininkas (-ė)-kokybės kontrolierius (-ė)

Kaunas - AB „FREDA“

Darbo pobūdis

Įeitinių žaliavų ir medžagų kokybės patikra, nustatant jų kokybę, tinkamumą ir atitikimą nustatytiems reikalavimams.
Įrašų apie įeitinių žaliavų ir medžiagų patikrinimą atlikimas.
Įeitinių žaliavų ir medžagų neatitikies aktų pildymas.
Duomenų įvedimas į apskaitos programą "Pragma".
Darbas pamainomis: nuo 06-14 val. arba nuo 14-22 val.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (medienos pramonės srityje).
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Patirtis gamybos apskaitos srityje.
Ne mažesnė nei vienerių metų darbo patirtis baldų gamybos įmonėje.

Mes jums siūlome

Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.
Profesinio tobulėjimo galimybes.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Visas socialines garantijas.
AB „FREDA“

AB „FREDA“

AB „Freda“ – viena didžiausių ir sėkmingai dirbančių baldų gamybos įmonių Lietuvoje. Tai stabili, inovatyvi, lanksti, diegianti tarptautinius gamybos valdymo metodus bei greitai prisitaikanti prie pokyčių įmonė.
Informacija apie AB „FREDA“
1725 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
829
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1450 €
25% uždirba 1450-1707 €
25% uždirba 1707-2013 €
25% uždirba nuo 2013 €
Vadovas: Antanas Ėmužis