Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

Apskaitininkas (-ė) (krovinio važtaraščių apskaita)

Vilnius - Girteka įmonių grupė

Job description

Darbas logistikos srityje yra ypatingai dinamiškas, čia yra puikios sąlygos judėti pirmyn. Tad jei mėgsti iššūkius ir nori tobulėti tarptautinėje, nuolat augančioje kompanijoje – prisijunk!

Darbo pobūdis:

  • Pirminės krovinių važtaraščių apskaitos vykdymas, tikrinant bei registruojant juos duomenų bazėje
  • Apskaitos dokumentų sisteminimas pagal numatytas tvarkas

Reikalavimai:

  • Kruopštumas, atsakingumas, tikslumas, atidumas ir gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina buhalterijos, ekonomikos srityje)
  • Rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu -privalumas.

Įmonė siūlo

  • Čia puikios galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Siūlome karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto) nuo 990 iki 1190 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Requirements

Bachelor's Degree

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/