Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delamode Baltics"
More about company »

APSKAITININKAS (-Ė) (gali būti be patirties)

Vilnius - UAB "Delamode Baltics"

Darbo pobūdis

Dokumentų administravimas verslo sistemoje:
  • sąskaitų faktūrų, CMR, sutarčių tikrinimas, skenavimas, išsiuntimas klientams;
  • bendravimas su kolegomis ir klientais, sprendžiant iškilusius klausimus, susijusius su dokumentų gavimu;
Sutarčių pasirašymas, registravimas verslo sistemoje.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas finansų srityje (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Atidumas, atsakingumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonėje;
  • draugišką kolektyvą, mentorių naujam komandos nariui ir motyvacinį paketą;
  • puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

“Delamode Baltics” – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei.
Informacija apie UAB "Delamode Baltics"
1481 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Justas Veršnickas