Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Darbintera“

APSKAITININKAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Darbintera“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į apskaitos programą Euroskaita;
  • Pirkimų ir pardavimų dokumentų apskaita;
  • Prekių atsargų judėjimo apskaita;
  • Pirminių apskaitos dokumentų apyskaitų sudarymas.

Darbo laikas: I-V 8:00 – 17:00 val.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis nei profesinis išsilavinimas apskaitos srityje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Greita orientacija, atidumas, kruopštumas, sąžiningumas ir pareigingumas;
  • Darbo įgūdžiai su programa Euroskaita ir panašaus darbo patirtis - didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje ir socialiai atsakingoje kompanijoje;
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Gerovės paketą: nuolaidų kortelės darbuotojams, dovanos švenčių proga ir kt.;
  • Visas sąlygas profesionaliai tobulėti bei karjerą ambicingiems darbuotojams.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Jupoja statybinės medžiagos - didmeninė ir mažmeninė prekyba.